DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAKİ

En Ünlü ve Nitelikli Kahve Çiftliklerinden Fincanınıza Dolan Lezzet

Güney ve Orta Amerika, Asya Pasifik ve Afrika'nın verimli topraklarında üretilen onlarca yöreye ait kahve çekirdeklerini keşfetmeye hazır mısınız?

COFFEEBOU (Coffee Boutique) Kimdir?

Adımızdan da anlaşılacağı üzere fabrikasyon, seri üretim niteliğinde hizmet vermek yerine, hayatın, doğanın, kahvenin tadına ve keyfine vararak hizmet vermeyi tercih eden, kaliteli ve ödüllü kahve çekirdeklerini bir arada bulabileceğiniz “Butik Kahve” niteliğinde kurulmuş online satış mağazasıyız. Nitelikli kahve çekirdeklerini yeni nesil demleme teknikleriyle deneyimlemeyi seven kahvesever kocaman bir aile olarak Coffeebou.com ile bu deneyimi yaşamak isteyen herkesle buluşturmayı hedefliyor ve bundan keyif alıyoruz.

Evinizin konforunda eşsiz aroma, asidite, kıvam ve tat konusunda kahveseverlerden ve uzmanlardan tam puan alan bu zengin lezzeti keyifle yudumlamanız için sizleri de Coffeebou.com’da alışveriş keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Kahvelerimiz Hakkında Kısaca

Dünyanın dört bir yanındaki en ünlü ve nitelikli kahve çiftliklerinden tam vaktinde hasat edilen ve iklimlendirme koşullarına dikkat edilerek ve tazeliği korunarak saklanan kahve çekirdeklerimiz büyük lezzet potansiyeline ve 80 puanın üzerinde tadım notuna sahiptir. Güney ve Orta Amerika, Asya Pasifik ve Afrika’nın verimli topraklarında üretilen onlarca yöreye ait kahve çekirdekleriyle lezzet dolu bir keşfe hazır mısınız?

Kahve Siparişleriniz Nasıl Hazırlanıyor?

Kahve çekirdeklerimiz sizler için sektörünün deneyimli kahve kavurmacıları tarafından haftalık taze taze kavrulur. Siparişiniz esnasında talebinize göre isterseniz çekirdek olarak isterseniz de kullandığınız demleme ekipmanınıza uygun aralıkta öğütülür, gıdaya uygun valfli kahve paketlerine konulur. Kargoda yaşanabilecek olumsuzluklar göz önünde bulundurularak özenle dış paketlemesi yapılır ve adresinize sevk edilir.