Sıkça Sorulan Sorular

Size daha iyi hizmet sunmak amacıyla sürekli olarak farklı kargo şirketleri ile temas halindeyiz. Şu an için siparişlerinizi MNG Kargo ile adresinize teslim etmekteyiz.

Haftalık kavrulan kahve çekirdekleri, siparişiniz esnasında talebinize göre ister çekirdek olarak isterseniz de kullandığınız ekipmana göre taze taze öğütülür. Öğütme işleminden sonra bir süre (4-5 saat) paketlenmeden bekletilerek öğütme sırasında kahve içerisinde oluşan gazın çıkması beklenir. Ardından valfli ve gıdaya uygun paketlere konulur. Kargoda yaşanabilecek sıkıntılar göz önünde bulundurularak özenle paketlenir ve adresinize teslim edilmek üzere kargo şirketlerine sevki sağlanır. Pazar günü ve resmi tatillerde kargolama işlemi yapılmamaktadır.

Coffeebou.com’da bütün kredi kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme altyapısı hizmetimiz PayTR tarafından sağlanmakta olup 256bit SSL şifreleme ile kart bilgileriniz saklanmadan (kaydedilmeden) işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ekstrenizde ödemeniz PayTR (Coffeebou) olarak gözükecektir.

Şimdilik sadece Coffeebou.com online mağazamızdan sizlere hizmet vermekteyiz. Ama e-ticaret ofisimize bir kahve içmeye her zaman bekleriz 🙂

Evet. Kullandığınız ekipmana göre öğütme yapıyoruz. Siparişiniz esnasında öğütme seçeneklerinden size uygun olanı seçebilir, siparişinizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Kendi çekirdeğimi kendim öğütmek isterim diyorsanız da çekirdek olarak siparişinizi paketliyoruz.

LÜTFEN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ.

İLETİŞİM FORMU